Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mekke için son gün

10 Şubat 2016 Çarşamba, 16:07
Rate this post

ALTSO’nun üyelerine yatırım ve işbirliği fırsatları sunduğu iş gezilerinin Arabistan ayağı için başvurular bugün sona eriyor

 

ALANYA Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) tarafından Suudi Arabistan’a düzenlenen iş gezisi için başvurular bugün sona erecek. İş gezisiyle ilgili ALTSO’dan yapılan açıklamada”Odamız tarafından 16-23 Mart tarihlerinde Suudi Arabistan iş gezisi organize edilecek. Henüz taslak aşamasında olan 7 günlük iş gezisi kapsamında Medine, Mekke ve Cidde’de firma ziyaretleri, inceleme gezileri, ticaret odası ziyareti ve umre programı yer alacak. Detaylı program şekillendikten sonra katılımcı üyelerimizle paylaşılacak. İstanbul aktarmalı Medine’ye hareketle başlayacak olan gezimizde 2 gece Medine’de 5 gece de Mekke’de 5 yıldızlı lüks otellerde yarım pansiyon konaklama, Antalya-İstanbul-Medine, Cidde-İstanbul-Antalya THY gidiş-dönüş uçak bileti, tüm transfer masrafları, rehberlik hizmetleri, vize masrafları, seyahat sağlık sigortaları fiyata dahil olup program bedeli bin 695 dolar. Küçük ve Orta Ölçekli Sanayiyi Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB)Yurtdışı İş Gezisi desteği kapsamında düzenlenecek olan gezimiz, inşaat, inşaat yapı malzemeleri, turizm-seyahat, mimarlık-mühendislik, dekorasyon, ev tekstili-mobilya, tekstil-konfeksiyon, deri çanta-ayakkabı, gıda, tarım ürünleri ve teknolojileri sektörlerini kapsayacak şekilde organize edilmekte olup, söz konusu sektörlerde faaliyet gösteren ve KOSGEB veri tabanında kaydı güncel olan firma katılımcıları 2 bin TL’ye kadar KOSGEB desteğinden yararlanabilecek.Söz konusu iş gezisine katılmak isteyen üyelerimizin, 9 Şubat Salı günü (bugün) mesai bitimine kadar odamıza 250 dolar avans bedeli ödeyerek başvurmaları gerekiyor” dendi.

 

kaynak : YENİALANYA.COM

Hac ve Umre Organizasyonları Haber ve Bilgi Platformu Reklam ve İletişim: iletisim@hacveumre.org