Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hac görevlendirmeleri mülakat yerleri belli oldu

16 Şubat 2016 Salı, 20:41
Rate this post

2016 Yılı Hac Organizasyonunda Kadın İrşat Gцrevlisi olarak gцrev almak iзin mьracaat eden Kadın Vaiz, dengi ve ьstь unvanlarda зalışanlardan daha цnce hacca gitmeyenler ile kadın K.K.Цğreticisi ve dengi unvanlarda зalışanların mьlakat bцlge ve tarihleri belli olmuştur.

2016 YILI HAC ORGANİZASYONUNDA GÖREV ALMAK İÇİN MÜRACAAT EDENLERDEN;

1- 2016 Yılı Hac Organizasyonunda Kadın İrşat Görevlisi olarak görev almak için müracaat eden Kadın Vaiz, dengi ve üstü unvanlarda çalışanlardan daha önce hacca gitmeyenler ile kadın K.K.Öğreticisi ve dengi unvanlarda çalışanların mülakat bölge ve tarihleri belli olmuştur.

2- Kadın İrşat görevlisi olarak görev alacaklardan (Vaiz, dengi ve üstü) unvanlarda çalışanlardan daha önce hacca gidenler mülakata çağrılmayacak olup ihtiyaç nispetinde başkanlıkça görevlendirileceklerdir.

3- Din Görevlisi, Ekip Personeli ve Hizmetli unvanlarında görev almak isteyenlerin mülakatları 17 Şubat- 11 Mart 2016 tarihlerinde, Şoför Aşçı ve Tercüman unvanlarında görev almak isteyenlerin mülakatları ise 11 Mart – 03 Nisan 2016 tarihleri arasında bilahare belirlenecek ve ilan edilecek bölgelerde yapılacaktır.

3- Tercüman olarak görev almak için müracaat edenlerde (2011, 2012, 2013, 2014 ve 2015) yıllarındaki sınavlardan 70 puan ve üzeri alanlar sınavdan muaf tutulacaklardır.

 

MÜLAKAT YERİNİZİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ …

Hac ve Umre Organizasyonları Haber ve Bilgi Platformu Reklam ve İletişim: iletisim@hacveumre.org