Promosyon dukkani

2014 hac kura sonuçları

08 Şubat 2014 Cumartesi, 11:20
kabe kapısı
Holy Door by raeid1 2014 hac kura sonuçları

2014 hac kura sonuçları

Günümüzde Yüce Rabbimizin emri ve İslam’ın beşinci şartı olan hac ibadetini yerine getirebilmemiz için belirli bir sıraya ya da kuraya tabi tutulmaktayız. Peki, her hacı adayının sabırsızlıkla beklediği 2014 hac kura sonuçları ne olacak, nasıl ve ne şekilde açıklanacak bu soruların cevaplarını ilerleyen zamanlar Diyanet İşleri tarafından bizlere duyurulması beklenmektedir.
 
 

Diyanet İşleri Başkanımız Mehmet Görmez Bey, Suudi Arabistan’ın iptalleri nedeni ile hacları iptal edilen 14 bin 800 aday ile 7 yıl üst üste müracaat edipte gidemeyenlerin kurasız bir şekilde gideceklerini belirterek, içerisinde bulunduğumuz 2014 yılının ardından 2015 yılında da kura çekiminin olmayacağını bizlere bildirmiş bulunmaktadır. Bununla beraber kendi istekleriyle haclarını erteleyenlerde bu yıl kesin olarak hac ibadetlerini yerine getirebilecekler. Yani anlaşılabileceği üzere de bu yıl ve önümüzdeki yıl internette 2014 hac kura sonuçları gibi aramalar ve araştırmalar yapmamıza gerek kalmayacak. Hacı adayları bu haberi sevinerek karşıladılar ve tabii ki Hacca gidebilecek olmanın verdiği mutlulukla birlikte daha şimdiden hazırlıklara başladılar.
2014 hac kura sonuçları belirttiğimiz gibi olmakta ve Hacı adayları tarafından da olumlu bir şekilde karşılanmaktadır. Güzel dinimizle ilgili istediğiniz, merak ettiğiniz tüm bilgileri uzmanca hazırlamaya çalıştığımız sitemizden elde edebilirsiniz.

Yorumunuz

commentsYorumunuz

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

Hac ve Umre Tasarım ve Programlama: HacveUmre.Org